Czysta wyspa

Pracownia wspólnie.eu

Sunday 20 June 2021 11:00 14:00
Poland

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie zorganizowane w ramach Pracowni wspólnie.eu, inicjatywy Biura Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu realizowanej przy wsparciu ze strony Strefy Kultury Wrocław i Mikrograntów!

Projekt Czysta Wyspa inauguruje swoją działalność akcją sprzątania wałów i międzywala na Wielkiej Wyspie w najbliższą niedzielę, 20 czerwca. 

Czysta Wyspa, za którą odpowiada licealistka i mieszkanka Wielkiej Wyspy Maya Kiernicka-Allavena, to lokalna inicjatywa na rzecz środowiska i poprawy jakości życia na Wielkiej Wyspie. Jej celem jest zintegrowanie wszystkich miłośników, mieszkańców i gości Wielkiej Wyspy oraz motywowanie do wspólnego działania na rzecz środowiska naturalnego. Działalność inauguruje akcją sprzątania terenów nadodrzańskich - zapraszamy!

Akcja sprzątania odbędzie się w niedzielę, 20 czerwca 2021 roku. Uczestników zapraszamy do punktu zbiórki przy Jazie Bartoszowickim o godz. 11:00, gdzie do godz. 12:30 będzie można odebrać worki oraz rękawice ochronne. 

 Na uczestników sprzątania czekają także inne atrakcje - w czasie akcji będzie można otrzymać niespodzianki przygotowane przez partnerów akcji. 

Miejsce zbiórki - Jaz Bartoszowicki (51°6'9"N   17°7'26"E).

Odbiór worków i rękawic: 11:00 - 12:30

Zapraszamy serdecznie!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/czystawyspa

Czysta wyspa